Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Алкотестер Алкофор 507

В наявності
0
Код товару: 00000000550
Артикул: 00000000550
24690.00грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Алкотестер професійний Алкофор 507 Призначення та сфера використання Спеціальний алкотестер Алкофор 507, призначений для вимірювання вмісту парів етилового спирту в повітрі яке видихає людина та застосовується дл... Читати далі...

Алкотестер професійний Алкофор 507

Призначення та сфера використання
Спеціальний алкотестер Алкофор 507, призначений для вимірювання вмісту парів етилового спирту в повітрі яке видихає людина та застосовується для встановлення факту вживання алкоголю. Особливо важливо використання алкотестера водіями транспортних засобів перед тим, як сідати за кермо. Для проведення тесту використовуються одноразові змінні пластикові мундштуки або багаторазова мундштук-воронка для безконтактного тесту. Алкофор 507 чудово підійде для використання великими та малими організаціями та підприємствами для допуску персоналу на робочі місця, медзакладами та відділами охорони праці а також підрозділами Нацполіції. Алкотестер Алкофор 507 може також бути елітним подарунком для рідних та друзів, колег по роботі і навіть керівника, адже якість прилада, його комплектація, точність та зручність використання у нього на висоті.  
 
Слід відмітити, що за наявності мобільного принтера АлкоФор 507 може бути використаний підрозділами Національної поліції України для проведення тестів на виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного сп'яніння під час користування автотранспортним засобом, що спростить документування результатів тестів на папері.


Алкотестер Алкофор 507 є професійним приладом з пам'яттю на 500 останніх тестів і можливістю збереження даних на SD картку пам'яті та переносом даних на ПК. Передбачений варіант підключення спеціального термопринтера для виводу результатів тестувань на друк. Висока точність та чудова селективність досягнуті завдяки використанню в ньому якісного електрохімічний сенсор виробництва Англії. Алкеотестер одинаково точно буде проводити тести навіть при температурі до -5C° при відносній вологості 20-93%, тому саме Алкофор 507 може використовуватися підрозділами нацполіції та в АТП для перевірки водіїв на предмет алкогольного сп'яніння.  

Алкотестер Алкофор 507- це професійний прилад, який внесений в реєстр засобів вимірювальної техніки. Реєстраційний номер: UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017 року.

Завдяки багатому функціоналу та продуманим конструкторським рішенням алкотестер Алкофор 507 вважається спеціальним алкотестером, який є високоточним, швидким та зручним у використанні. В алкотестері використовується 6-и рядний висококонтрасний  РК дисплей, що дозволяє одночасно відображати на екрані не тільки результат тестування, але й дату, час тестування, номер проведеного тесту та номер запису в пам'яті пристрою. В алкотестері реалізований варіант двосторонньої фіксації мундштука, завдяки цьому приладом буде одинаково комфортно користуватися, як правші - так і лівші. А наявність додаткового мундштука-воронки зразу в комплекті у разі поттреби дає можливість проводити швидкі тести.
Загальний вигляд алкотестера АлкоФор 507


 
 1. Світлодіодний індикатор
 2. Вікно ІЧ передавача
 3. РК-дисплей
 4. Кнопка «Вгору»
 5. Кнопка меню / Кнопка «Вниз»
 6. Кнопка «Живлення» / «Вибору»
 7. Кнопка відкривання батарейного відсіку
 8. Кришка батарейного відсіку
 9. Сенсорний модуль
 10. Кріплення сенсора
 11. Елементи живлення
 12. Роз'єм USB / Принтира
 13. Ремінець
 14. Защіпки мундштука
 15. Мундштук
 16. Мундштук-воронка

Алкотестер здатний проводити тести в 4 різних режимах:
 1. Активний тест
 2. Пасивний тест
 3. Швидкий тест
 4. Ручний тест
Активний тест
У  даному режимі продування через мундштук аналізатор автоматично контролює тривалість видоху і витрату повітря відповідно до заводських налаштувань. Результати вимірювань у цьому випадку будуть самими точними. Зразок проби повітря для аналізу забирається в кінці видоху з області легень найбільш насичених парами етанолу. В ньому використовуються високоякісні компоненти від світових виробників та схемотехніка пристрою розроблена з врахуванням недоліків топових моделей алкотестерів інших світових брендів, що спеціалізуються на виробництві професійних алкотестерів. Алкофор 507 здатний провести до 3000 тестів на комплекті з двох стандартних елементів живлення LR06 (типорозмір АА). 


Пасивний тест
Цей варіант тестування рідко коли використовується. В основному він реалізований для випадків, коли необхідно вручну відбрати пробу, завдяки чому можна перевірити наявність алкоголю в напоях або людині, яка перебуває у непритомному стані. У чьому режимі алкотестер використовується без мундштука. Прилад підноситься верхньою частиною корпуса максимально близько до об'єкта тестування.
Швидкий тест
Цей варіант тестування призначений для швидкого виявлення нетверезих осіб в потоці людей, наприклад на прохідних. В такому режимі алкотестер використовується з мундштуком-воронкою. Це дозволяє витримати всі гігієнічні норми та швидко отримати результат вимірювань. Видих в воронку потрібно робити різко і стабільно всього на протязі однієї секунди. Індикація приладу в режимі швидкого тесту виглядає приблизно так:
 
Ручний тест
Цей варіант тестування призначений для тестування осіб які не можуть провести тест в активному режимі. Тобто коли видиху для повноцінного забору проби повітря недостатньо. В цьому випадку забір проби відбувається зраку після натискання кнопки Тест. В такому режимі алкотестер може використовується, як з мундштуком - так і без нього. Точність вимірювань в цьому режимі найнижча у порівняння з попередніми варівантами тестувань, але в деяких випадках саме цей режим дозволяє зробити попередні висновки про реальний стан особи, що тестується.
  Відеоогляд лінійки алкотестерів бренду АЛКОФОР (Україна)  
 

Технічні характеристики:

Технічні характеристики алкотестера Алкофор 507 (таблиця №1)
 №   Характеристика Значення характеристики
1 Тип сенсора  Електрохімічний (Англія)
2 Час прогріву 2 сек.
3 Час продування  3 секунди в активному режимі або приблизно 1 секунди в швидкому режимі
4 Час тестування від 2 секунд за умови нульвого тесту до 30 секунд у випадку наявності парів алкоголю
5 Поток видоху 10 літрів/хв
6 Додаткові можливості Лічильник тестів; пам'ять на 500 попередніх тестів; функція «Антиобман»; індикатор низького заряду батареї; функція автовимкнення; звукова сигналізація; алкотестер є засобом вимірювальної техніки та комплектується всіми необхідними сертифікатами державного зразка.
7 Дисплей цифровий дисплей з підсвіткою
8 Діапазон вимірювання (промілле) 0,000 — 5,000‰
9 Границі допустимої похибки абсолютна похибка у діапазоні від 0 до 0,02 мг/л - ±0,2 мг/л; відносна похибка у діапазоні понад 0,02 мг/л - 10%
12 Гранична норма 0,200‰ (змінюється користувачем) При перевищені дисплей загоряється червоним
13 Кількість тестів на одному елементі живлення до 3000 тестів на одному комплекті батарей
14 Розмір 133х64х33 мм
15 Маса 198 г
16 Температура зберігання Від -10 до +50C°
17 Температура використання Від -5 до +40C°
18 Оптимальна відносна вологість для використання Від 20 до 93%
20 Живлення батарейки LR06 (АА) - 2шт 
21 Міжкалібрувальний період 12 місяців

Всі алкотестери АлкоФор 507 проходять багаторівневий контроль якості під час випуску із заводу-виробника, а також проходять передпродажну перевірку перед безпосереднім відвантаженням товару кінцевому споживачеві. При калібруванні алкотестерів використовуються стандартні зразки складу водних розчинів етанолу, які відповідають державному ДСТУ 022.184-2015 на відкаліброваному генераторі парів етилового спирту ДП "Укрметртестстандарт"
АлкоФор 507 відповідає всім вимогам ДСТУ EN 15964:2014. Пристрої неодноразового використання для контролю повітря, що видихається. Вимоги та методи випробувань (EN 15964:2011, ІDT).
Більш детально з технічними характеристиками алкотестера можна ознайомитися в інструкції з експлуатації.

Електрохімічний сенсор. У якості вимірювального елемента в алкотестера Алкофор 507 використовується дуже надійний та точний електрохімічний сенсор виробництва Англії. Тому міжкалібрувальний період у цієї моделі алкотестера складає 12 місяців, що дозволяє професійно використовувати його упродовж року на малих та середніх підприємствах. Алкофор 507 дуже швидкіо виходить в режим готовності. Це займає всього 2 секунди. Час продування - 3 секуенди. На проведення одного тестування знадобиться від 2 до 30 секунд. Прилад забезпечує вимірювання масової концентрації алкоголю в крові  у діапазоні від 0- 0,4‰ з абсолютною похибкою ± 0,04‰.


Мундштуковий алкотестер. Алкотестер Алкофор 507 комплектується зразу 5-ма мундштуками. Використання мундштука забезпечує дотримання гігієнічних норм при колективному користуванні приладом. В даному алкотестері передбачене універсальне встановленя мундштуків, як правостороннє - так і лівостороннє, що додає зручності при користуванні приладом. 

 

Захист від некоректного видиху. В приладі реалізована додаткова функція, яка значно полегшує контроль тестувальників. Це функція "Антиобман". Вона повідомить про помилку у випадку, якщо видих буде слабкий, недостатньо тривалий, або переривчастий, або замість видиху особа, що задувається буде пробувати вдихнути повітря імітуючи видих, то на екрані зобразитися напис «ПОМИЛКА». Необхідно провести повторне тестування!

Індикатор заряду батареї. Алкотестер АлкоФор 507 живиться від двох лужних батарейок LR06. Рівень заряду батарейок символьно відображається на екрані приладу. 

Звукова сигналізація.  В алкотестері реалізована функція звукової сигналізації. Користування алкотестером з такою можливістю стало ще більш зручним. Вона спрацьовує в двох випадках:

 • Повідомлення про помилку під час проведення тесту;
 • Вміст алкоголю у повітрі, що видихається, перевищує встановлений гранично-допустимий поріг діапазону відображення результатів.

Пропускна здатність - завдяки використанню високоточного електрохімічного сенсора виробництва Англії, у даного алкотестера немає обмежень по кількості тестів за добу. Завдяки цьому алкотестер ефективно використовується багатьма великими підприємствами на прохідних та в АТП, де потрібно швидко провести тестування співробітників.

Пам'ять вимірювань. Для зручності використання та аналізу даних в алкотестері передбачена можливість запам'ятовування результатів вимірювань. Для перегляду попередніх 500 тестів, що зберігаються у внутрішній пам'яты пристрою та є можливість вивантаження результатів на карту пам'яті.  

Можливість друку результатів через спеціальний термопринтер АлкоФор. У алкотестера Алкофор 507 є можливість виводу результатів на друк через спеціальний термопринтер. Принтер не входить в комплект, але може бути придбаний окремо у разі необхідності.

Функція пасивного забору проби повітря. Цей режим тестування використовується без мундштука,та призначений для перевірки наколишнього повітря або видихаємого повітря пацієнта який не реагує на звернення

 
    * Пам'ятайте! Алкотестер - це прилад, сенсор у якого змінює свої властивості з часом або з його навантаженням. Тому для всіх алкотестерів існує таке поняття, як міжсервісний інтервал. Наприклад для алкотестера Алкофор 507 він випадає один раз на 12 місяців.

Сервіс центр алкотестерів

Комплект дозвільної документації до алкотестера

Сертифікований алкотестер. Прилад внесений в Державний реєстр засобів вимірювальної техніки та має повний перелік висновків та сертифікатів українського зразка які, в більшості, необхідні для юридичних осіб. Таким чином всі тести, які проведені в межах дії відповідних документів у випадку фіксації їх у висновках, наказах, протоколах будуть мати юридичну силу. Правдивість показників підтверджуються даними сертифікатами протягом 12 місяців. Дозвільні документи можуть знадобитися в таких випадках:

 1. Під час планових перевірок організацій, підприємств, установ перевірчими органами;
 2. Для фіксації правопорушень у внутрішніх протоколах під час перевірки персоналу;
 3. Для документування законної підстави для звільнення співробітника з займаної посади у зв'язку зі зловживанням спиртними напоями на робочому місці;
 4. Для внесення даних в протокол про адміністративне правопорушення правил дорожнього руху поряд з показниками алкотестера, яким проводила тест нацполіція під час перевірки водія, для подальшого використання цих даних в судовому порядку.

Реєстраційні документи алкотестера АлкоФор 507

Сертифікат відповідності
№ UA.TR.001 12 -3-18 від 13.02.2018

Сертифікат перевірки типу
№ UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017
Сертифікат перевірки Алкофор

Висновок СЕС
№ 602-123-20-3/42759 від 12.10.2018

Гігієнічний сертифікат Алкофор

Сертифікат затвердження типу ЗВТ
№ UA-MI/1-3161-2015 від 30.03.2015
Сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки для Алкофор

Доставляння алкотестерів здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта» по тарифах перевізника. У випадку, якщо вартість замовлення перевищує 2000 гривень, то доставляння для отримувача безплатне. Оплату приладів можна здійснити будь-яким зручним способом:

 • Оплатити алкотестер по безготівковій оплаті (для цього ми виставимо Вам рахунок на оплату. Для прискорення процедури отримання рахунка на оплату при оформленні замовлення прохання вказати в коментарі код ЄДРПОУ, точну назву організації та контактні дані відповідальної особи)
 • Оплата готівкою при отриманні (в тому числі і кур'єру під час доставляння алкотестера)
 • Оплата при отриманні у відділенні «Нової Пошти»

Ми стараємося працювати швидко та якісно. При підтвердженні замовлення до 15:00 посилка поїде для замовника в цей же день.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок