Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Повірка алкотестера

Повірка алкотестерів


 
      Якщо ви шукаєте де повірити або відкалібрувати алкотестер, тоді розділ нашого сайту «Повірка алкотестерів» буде вам в пригоді. Адже наша компанія надає повний спектр послуг з сервісного обслуговування алкотестерів. Алкотестери, це пристрої в яких використовуються електрохімічні та напівпровідникові сенсори, які з плином часу, навіть коли ними ніхто не користується втрачають свої характеристики. Тому для алкотестерів введено таке поняття як між калібрувальний період, який залежить від сенсора, який використовується в приладі і може мати якийсь фіксований проміжок часу, через який обов'язково потрібно провести калібрування приладу, або раніше настала така подія, як критична кількість тестів для даного приладу. Ця кількість тестів без калібрування зазвичай прописана в паспорті алкотестера або в інструкції по користуванню. Сервісний центр «Сорбполімер» для надання послуг з калібрування алкотестерів обладнаний сертифікованим обладнанням. Для отримання правдивих результатів вимірювання наша компанія використовує державні стандартні зразки складу водних розчинів етанолу (ДСЗУ 022.184-2015), а також відкалібрований генератор парів спирту етилового ДП «Укрметртестстандарт». Відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України №1747 від 13.10.2016 міжповірочний інтервал "Вимірювачів вмісту алкоголю в крові та повітрі який видихається" встановлено та становить 1 рік. Повірка алкотестерів супроводжується попереднім налаштуванням та калібруванням приладу з послідуючою повіркою в ДП «Укрметртестстандарт» та видачею відповідних сертифікатів, які підтверджують, що прилад міряє з точністю не нижчою, ніж заявлена в паспорті приладу. Сертифікати діють упродовж 12 місяців і тому показники тестів про вміст алкоголю в видихуваному повітрі мають юридичну силу та можуть бути задокументовані спираючись на ці сертифікати й серійний номер приладу в разі потреби. Послуга повірки займає декілька днів, але ми стараємося надавати послугу в максимально стислі строки та якісно.  Вартість послуги державної повірки залежить від типу приладу. Знаючи назву свого алкотестера в розділі «Повірка алкотестерів» ви самостійно зможете вибрати варіант послуги.
     Наш сервіс алкотестерів використовує якісні компоненти та може надати професійне сервісне обслуговування для приладів таких брендів: Алкофор, Alcoscan, Drager, Lion, Alcoblow, Алконт, Alcocent, Xiaomi, AlcoControl, Medica та багато інших алкотестерів.
     Сервісний центр «Сорбполімер» для калібрування приладів використовує сертифіковані генератори парів спирту від виробника Drager (Драгер, Дрегер, Dräger), модель Draeger MARK II A в парі з контрольним приладом. Тому наші клієнти завжди можуть бути впевненими в точності показників своїх приладів після співпраці з нами.
Сертифікат калібрування генератора парів етилового спирту:
 

Як відправити алкотестер до сервісного центру на ремонт, повірку, налаштування або калібрування?

Для відправки алкотестера в наш сервісний центр на повірку скачайте заявку на проведення технічного обслуговування, заповніть, вкладіть в прилад та відправте нам Новою Поштою, данні по доставці вказані нижче та в заявці.

  1. Заповнення друкованої форми заявки (обов'язково необхідно вложити заповнену заявку в посилку з приладом і надіслати нам). |Завантажити заявку в .pdf форматі | Завантажити заявку в  форматі Word |
На сервісне обслуговування алкотестер необхідно відправити за адресою: 
Перевізник: Нова Пошта
Адреса: Київ, відділення №162
Отримувач: 
ТОВ “Сорбполімер-Аналітик” (Код за ЄДРПОУ: 36408462)
Телефон отримувача: (096) 691-05-55
ФІО отримувача: Представник 

Завжди раді Вам допомогти. Звертайтеся!


 

В категорії немає товарів

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок