Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Алкотестери

Алкотестер AlcoScan AL 2500
2280.00грн.
Алкотестер AlcoScan AL 5500
2790.00грн.
Алкотестер AlcoScan AL 7000
4620.00грн.
Алкотестер AlcoScan AL 8000
6300.00грн.
Алкотестер AlcoScan AL 9000L
8220.00грн.
Алкотестер Алкофор 205
6300.00грн.
Топ
Алкотестер напівпрофесійний Алкофор 105
5190.00грн.
Алкотестер персональний AlcoScan AL2500 Elite
2490.00грн.
Алкотестер професійний  Алкофор 505
19020.00грн.
Алкотестер професійний  Алкофор 507
24690.00грн.
Алкотестер професійний Алкофор 307
8250.00грн.
Алкотестер професійний Алкофор 405
10980.00грн.
Алкотестер спеціальний  Алкофор S40
28770.00грн.
Алкотестер спеціальний Алкофор iBlow10
20820.00грн.

АЛКОТЕСТЕРИ

Алкотестери - цей розділ товарів дозволяє користувачу сайту швидко переміститися до певної підгрупи алкотестерів, які можуть найкращим чином підійти саме для його потреб. Товари розподіляються за категоріями (розділами), що дозволяє відвідувачу нашого сайту значно скоротити час при пошуку відповідного товару. В даній категорії ви можете знайти такі розділи:


Персональны алкотестериПерсональні алкотестери - під таке визначення попадають прилади, які призначені для особистого використання та самоконтролю. Це найпростіший і найпоширеніший тип приладів, не призначений для постійного навантаження, проте, який дозволяє в потрібний момент перевірити рівень власного сп'яніння з достатньо високою точністю. Персональні алкотестери стануть відмінним вибором та подарунком для будь-якої людини, яка керує транспортним засобом.

Напівпрофесійні алкотестериНапівпрофесійні алкотестери - це прилади які мають уже більшу навантажувальну здатність та можуть бути використані, як індивідуально, так і колективно на невеликих підприємствах. Напівпрофесійні алкотестери зазвичай обладнані електрохімічним сенсором, та мають розширений набір функцій, які полегшують користування у разі колективного використання:  наявність лічильника тестів, пам'ять результатів проведених тестів, наявність функції "антиобман"


Професійні алкотестериПрофесійні алкотестери - це підрозділ приладів, які можуть використовуватись медичними працівниками для визначення ступеня сп'яніння та передрейсових оглядів водіїв, співробітниками Нацполіції, відділами охорони праці на підприємствах. Також, якщо ви плануєте часто тестуватися, то деякі з професійних алкотестерів можна використовувати, як індивідуальні алкотестери. Результати вимірювань у цьому випадку будуть однаково точними, якщо ви проводите декілька тестів підряд.
Професійні прилади можуть комплектуватися такими дозвільними документами:

  • Сертифікат відповідності;
  • Сертифікат перевірки типу;
  • Висновок СЕС;
  • Сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки.
Також до професійних ми відносимо прилади, які не мають даних документів, але мають розширений функціонал, необхідний для професійного використання, наприклад для масових перевірок поза сферою державного метрологічного контролю.

Спеціальні алкотестериСпеціальні алкотестери - до спеціальних алкотестерів ми відносимо алкотестери, які призначені для використання в якійсь вузькій сфері застосування. Вони вирізняються якоюсь особливістю у порівнянні з іншими алкотестерами. Це може бути підвищена навантажувальна здатність, надшвидке проведення тестів, можливість підключення до ПК, можливість друку результатів вимірювань, здатність керування турнікетом на прохідній. До таких приладів, наприклад, відносяться індикатори Алкофор S40, Алкофор S50, Алкофор iBlow10, Алкофор 507  а також автоблокіратори (алкозамки), наприклад Алкофор S30, що не дозволяють завести транспортні засоби без попереднього продування водієм.

Інтернет-магазин «Алкотестер» пропонує алкотестери та компоненти від брендів: АЛКОФОР, Alcoscan, Lion, Алконт, Drager та ін. Якщо Ви не змогли знайти якусь модель приладу або її випуск було зупинено, ми будемо раді підібрати альтернативу, докладно описавши її переваги та недоліки. У випадку виникнення запитань ставте їх нам будь-яким зручним для вас способом.

 

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок