Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Аксесуари для алкотестерів | alcotester.in.ua

Модуль-сенсор до алкотестера AlcoScan AL 7000
1620.00грн.
Мундштук до алкотестерів Alcoscan
337.00грн.
Топ
Мундштук до алкотестерів Alcoscan (1шт.)
18.00грн.
Мундштук до алкотестерів Lion
1000.00грн.
Мундштук до алкотестерів Алкофор
282.00грн.
Мундштук-воронка до алкотестера Алкофор 507
Трубочка до мундштуків АлкоФор в індивідуальній уп. (200 шт.)

У розділі «Аксесуари для алкотестерів» нашого сайту ми пропонуємо ряд аксесуарів (витратних матеріалів), які необхідні для повноцінного користування алкотестерами.

Аксесуари для алкотестерів, які ми пропонуємо:

  • мундштуки для алкотестерів;
  • трубочки-мундштуки;
  • мундштуки-воронки;
  • сенсори для алкотестерів;
  • принтери для професійних алкотестерів;
  • блоки живлення для алкотестерів
Користуючись даними аксесуарами ви зможете забезпечити дотримання гігієнічних норм при використанні одного того ж алкотестера декількома особами, наприклад: на підприємстві, в медкабінеті, АТП, нацполіції. Для мундштукових алкотестерів не обійтись без мундштука. Адже він є фактично частиною алкотестера, без якої отримати результати не реально. Деякі з мундштуків, що представлено на сайті обладнанні зворотним клапаном, для реалізації функції "антиобман" та для захисту самого сенсора від слизу. Тому використовуючи такий індивідуальний  мундштук ви не тільки захистите себе від інфекцій, а й забезпечите точні показники результатів вимірювати протягом всього міжкалібрувального періоду. Наш магазин пропонує також трубочки для мундштуків, які дозволяють суттєво заощадити на купівлі мундштуків для алкотестерів АЛКОФОР у випадку, якщо прилад інтенсивно використовується на прохідних підприємств. Трубочка мундштук в десятки разів дешевша за мундштук і економія виходить суттєвою. Тому, перед тим, як купувати алкотестер ми завжди рекомендуємо звертати увагу на ціну та наявність витратних матеріалів, які потім прийдеться регулярно купувати для можливості безпечної експлуатації алкотестерів. Звертайтеся до спеціалістів нашого магазину для того, щоб ми допомогли підібрати вам якнайкращий алкотестер та мундштуки для нього саме з врахуванням конкретно ваших потреб. Компанія «Сорбполімер» також готова надати професійне сервісне обслуговування алкотестерів в Україні.

Наш спеціалізований сервісний центр виконує такі види робіт:

  • дрібний ремонт алкотестерів
  • заміну сенсорів
  • калібрування алкотестерів
  • державну повірку алкотестерів
Тому, якщо у вас виникли якісь сумніви в точності вимірювань, або з'явилась потреба придбати свіжу партію мундштуків чи інших аксесуарів для алкотестера, то ви знаходитеся в правильному місці. Звертайтеся до нас зручним для вас способом і ми надамо вам максимум корисної інформації, яка допоможе вам зробити чудовий вибір при купівлі алкотестера та аксесуарів.  
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок