Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Професійні алкотестери

Алкотестер AlcoScan AL 9000L
8220.00грн.
Алкотестер Алкофор 205
6300.00грн.
Алкотестер професійний Алкофор 505
19020.00грн.
Алкотестер професійний Алкофор 507
24690.00грн.
Алкотестер професійний Алкофор 307
8250.00грн.
Алкотестер професійний Алкофор 405
10980.00грн.
Алкотестер спеціальний Алкофор S40
28770.00грн.
Алкотестер спеціальний Алкофор iBlow10
20820.00грн.

Професійні алкотестери

Професійний алкотестер – це прилад для контролю наявності парів алкоголю у видихуваному повітрі, який призначений для використання в медзакладах, на промислових підприємствах, фабриках, заводах, автотранспортних підприємствах для контролю доступу на робочі місця. Професійні алкотестери часто використовуються нацполіцією для поліпшення ситуації зі зловживанням алкоголем зі сторони водіїв на автошляхах, тим самим підвищуючи безпеку руху. Професійні алкотестери Алкофор мають повний комплект висновків та сертифікатів державного зразка, кожен з приладів пройшов державну повірку, про що є спеціальна відмітка. Наш магазин продає заздалегідь перевірені та високоякісні алкотестери, результатам котрих можна вірити. Будьте певні, що при дотриманні правил експлуатації алкотестерів та періодично виконуючи планове сервісне обслуговування (калібрування та повірку алкотестерів) ви будете отримувати максимально точні показники про вміст парів алкоголю у повітрі, що видихається. У всіх професійних алкотестерах, які розміщені у даному розділі у якості чутливого до алкоголю елемента використовуються електрохімічні сенсори. Мало того, алкотестери торгової марки АЛКОФОР обладнані високоселективними електрохімічними сенсорами виробництва Великобританії. Особлива конструкція та використання надсучасних передових технологій при виробництві даних компонентів дозволили конструкторам створити розумні сенсори, які  ігнорують або навіюють до мінімуму вплив сторонніх запахів та випарів інших спиртовмісних речовин (наприклад парфумів), тим самим підвищили точність результатів без зниження швидкості вимірювань. Для легальності використання та визнання результатів вимірювань перевірчими органами або для використання показників як для доказової бази всі професійні алкотестери Алкофор крім передпродажної перевірки проходять процедуру калібрування та державної повірки, тому в комплекті до кожного алкотестера додається набір висновків, сертифікатів про державну повірку на кожен конкретний прилад. Наші приватні клієнти неодноразово дякували нас за такий комплект документів та якість самих професійних алкотестерів Алкофор, тому, що завдяки цьому їм вдається відстояти свої права у спірних випадках з нацполіцією на автошляхах.
 

Самі популярні професійні алкотестери

 • Алкотестер Алкофор 307
 • Алкотестер Алкофор 405
 • Алкотестер Алкофор 505
 • Професійний алкотестер Алкофор 507
 • Алкотестер професійний iBlow 10
 • Професійний алкотестер Alcoscan AL9000L

Особливості професійних алкотестерів

 • Тип вимірювального елемента – електрохімічний сенсор
 • Висока селективність до сторонніх випарів
 • Наявність  влаштованої пам’яті результатів вимірювань
 • Наявність активного та пасивного забору повітря
 • Наявність функції «Антиобман»
 • Підсвічування екрана при перевищенні граничної норми
 • Дискретність шкали 0,01 проміле
 • Вихід в режим готовності за – не більше 10 сек.
 • Засіб вимірювальної техніки – є дозвільні документи та державна повірка

Піктограми, які показують функціональні можливості професійних алкотестерів на нашому сайті:

                
 
              

Дозвільна документація у професійних алкотестерів Алкофор 

Купуючи у нас професійний алкотестер Алкофор ви зразу з приладом отримаєте такі документи:

 1. Декларація про відповідність продукції вимогам технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки. Затвердженою Постановою КМУ від 13 січня 2016 року №94.
 2. Сертифікат перевірки типу по модулю «В» від 28.11.2017 № UA.TR.001 122-17 Rev.0., виданий:  ДП «Укрметртестстандарт».
 3. Сертифікат схвалення системи управління якістю по модулю «D». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт».
 4. Інструкція на алкотестер з заповненою сторінкою про гарантійне обслуговування.

 

   

Таким чином, результати тестів, що отримані за допомогою персональних алкотестерів АЛКОФОР мають юридичну силу та можуть бути задокументовані в офіційних документах. Ці прилади можуть бути використані для офіційного звільнення працівника за перевищення допустимої норми алкоголю в крові (за п'янство) на робочому місці. Зафіксувавши показники приладу у протоколі з наявністю таких документів (у випадку, що термін дії їх ще не закінчився) ви можете відстоювати свої права при виникненні розбіжності з показниками алкотестерів Drager, якими користується нацполіція. 

Рекомендації до використання:

 • Прилад буде працювати якісно тільки при дотриманні рекомендацій, встановлених виробником в інструкції по експлуатації та своєчасного технічного обслуговування.
 • Використовуйте прилад лише при температурі навколишнього середовища, котрі вказані в інструкції по експлуатації (технічні характеристики). Слід приступати до тестування не раніше, ніж через 3 хв після паління і 20 хв після вживання спиртних напоїв. Перед тестуванням, людина, що перевіряється, повинна дихати нормально, необхідно уникати швидких вдихів і видихів.
 • Зберігання алкотестера в автомобілі може чинити шкоду чутливому елементу (сенсору) алкотестера завдяки високій температурі влітку та низьким температурам взимку.
 • Не використовуйте антисептичні засоби при користуванні алкотестером, це може призвести до виходу з ладу сенсора.
 • Не використовуйте даний прилад для того, щоб пити та сідати за кермо! Будь-яка доза алкоголю впливає на реакцію людини!
 • Обробка корпусу та витратних матеріалів для них повинна проводитись не спиртовмісними речовинами. Наступне використання приладу або витратних матеріалів можливе виключно після повного висихання.
 • Якщо тривалий час не користуєтесь приладом, вийміть усі елементи живлення з приладу.
 • Якісне та своєчасне технічне обслуговування алкотестерів продовжить термін служби та поверне похибку приладу в допустимі межі, визначені виробником. Будь-яке обслуговування пристрою повинно виконуватися уповноваженим дистриб’ютором та офіційним сервісним центром виробника.
 • Калібрування не кваліфікованим персоналом або заміна програмного забезпечення з неофіційних джерел може призвести до пошкодження пристрою.

 Гарантія та сервіс

Гарантійний термін обслуговування алкотестерів, що розміщені на нашому сайті складає 12 міс. Проте наша компанія надає послуги з післягарантійного обслуговування також. Слід розуміти, що алкотестери - це електронні прилади, для яких необхідно проводити регламентне сервісне обслуговування, термін якого для кожного приладу різний і значною мірою залежить від інтенсивності експлуатації алкотестера. Зазвичай це 12 місяців, або відповідна кількість проведених тестів (кількість тестів до наступного калібрування індивідуальна та залежить від моделі алкотестера). Коли настає одна із цих умов - то тоді необхідно провести калібрування алкотестера. Вчасно проведене сервісне обслуговування професійного алкотестера продовжить строк його експлуатації та є запорукою отримання результатів вимірювань з точністю не гіршою, ніж заявлено виробником.  

Чому професійні алкотестери слід купувати саме в спеціалізованому магазині alcotester.in.ua?

Все просто... Розуміючи ту річ, що для коректної роботи алкотестерів вони потребують регулярного калібрування, то у них має бути передбачена технічна можливість їх сервісного обслуговування. Інакше кажучи, він має бути ремонтопридатним. Для забезпечення споживачів саме якісними приладами на сайті нашої компанії розміщені тільки ті прилади, в якості котрих ми впевнені. Алкотестери брендів Алкофор (Україна), Alcoscan (Sentech Korea Corporation, Південна Корея), Lion (Великобританія), Алконт (Китай) сконструйовані на сучасній елементній базі та мають можливість повторного калібрування та повірки. Це високоточні, якісні, надійні прилади які прослужать вам довгі роки, та не підведуть у відповідальний момент. Навіть два або три дешевих прилади, які можна купити на інших сайтах, не виправдають ваших надій, адже з плином часу, навіть, якщо прилад лежить і ним ніхто не користується, характеристики його сенсора зміняться і тести проведені за допомогою такого алкотестера будуть неправдивими. Тому, якщо ви все-таки вирішили придбати алкотестер - обов'язково зверніться до наших менеджерів-консультантів, ми уважно вас вислухаємо та запропонуємо найкращий алкотестер з нашого асортименту, який максимально буде відповідати вашим потребам. Залиште заявку прямо зараз і ми максимально швидко підготуємо вам декілька пропозицій по алкотестерах, а у разі придбання приладу в нашому магазині вам не потрібно буде думати, коли і де відкалібрувати алкотестер. Через відповідний термін (який залежить від моделі алкотестера і специфіки його використання) ми самі вам нагадаємо про необхідність планового калібрування та допоможемо здійснити його в нашому спеціалізованому сервісному центрі компанії «Сорбполімер». Детальніше з послугою сервісного обслуговування можна ознайомитися в розділі «Сервісне обслуговування» нашого сайту. Залиште заявку у нас на сайті й ви отримаєте результат, якого навіть не очікували.   

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок