Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Сервісне обслуговування алкотестерів

Сервісне обслуговування алкотестерів в Україні

Розділ «Cервісне обслуговування» алкотестерів містить в собі підрозділи:
  • «Ремонт алкотестерів»
  • «Калібрування алкотестерів»
  • «Повірка алкотестерів»

В цих підрозділах приведені всі види послуг, які надаються нашою компанією для обслуговування різних видів алкотестерів. Ми надаємо кваліфіковану сервісну підтримку користувачам алкотестерів в Україні.

Відомий факт, що з плином часу точність вимірювання алкотестера може погіршуватися. Це пов'язано з конструктивними особливостями сенсорів, які використовуються у якості основного вимірювального елемента алкотестера. Тому міжкалібрувальний період більшості алкотестерів складає 12 місяців. Проте, сенсори бюджетних алкотестерів можуть бути не такими витривалими і їх потрібно калібрувати через 500-1000 тестів. Про необхідність калібровки кожного конкретного приладу вказано в паспорті або інструкції з керування. Проте більшість професійних алкотестерів, що розміщені у нас на сайті мають влаштовані лічильники тестів, що дає можливість для додаткового контролю ресурсу електрохімічного сенсора.
У випадку використання алкотестерів на підприємствах велике значення відіграє наявність дозвільних сертифікатів. Наша компанія надає послуги з державної повірки алкотестерів. Звернувшись до нас ви можете не тільки купити новий алкотестер, а й відремонтувати, відкалібрувати та здійснити державну повірку алкотестерів, які експлуатуються вами вже не перший рік. Після калібрування ми надаємо такий комплект документів:
  1. Декларація про відповідність продукції вимогам технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки. Затвердженою Постановою КМУ від 13 січня 2016 року №94.
  2. Сертифікат перевірки типу по модулю «В» від 28.11.2017 № UA.TR.001 122-17 Rev.0., виданий:  ДП «Укрметртестстандарт».
  3. Сертифікат схвалення системи управління якістю по модулю «D». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт».
Для того, щоб алкотестер пройшов державну повірку, він має бути справним, його показники мають відповідати заявленим заводом-виробником параметрам. Враховуючи те, що компанія УкрМетрТестСтандарт має нормативно-правову та технічну базу (ДП "Укрметртестстандарт") та приймає на перевірку всі прилади: і робочі, і неробочі, і не відкалібровані, а потім лише видає технічний висновок без налаштування приладів, будь-який власник алкотестера, що не пройшов попередньої діагностики ризикує витратити на приведення алкотестера в робочий стан вдвічі більше, оскільки є великий шанс отримати протокол про непридатність засобу вимірювальної техніки і його потрібно буде ще раз налаштовувати та калібрувати. У такому разі знову доведеться платити гроші за калібрування перед держповіркою. Щоб виключити для клієнта такий невиправданий ризик, наша компанія пропонує повний комплекс послуг без переплат. Після отримання алкотестера на сервіс ми проводимо безкоштовну діагностику, після чого узгоджуємо наші подальші дії з замовником. Тому звернувшись в сервіс-центр «Сорбполімер» ви одночасно заощаджуєте кошти та час на проведення робіт. По результатам проведених робіт: ремонту, калібрування, повірки алкотестера, замовник отримує акт виконаних робіт.  
Будь-який алкотестер з плином часу і незалежно чи ним користувалися, чи ні,  змінює свої характеристики, а визначити без спеціального обладнання наскільки вони відповідають вимогам держметрології неможливо. Тому наш сервіс використовує сертифіковані генератори парів спирту від виробника Drager (Драгер, Дрегер, Dräger), модель Draeger MARK II A в парі з контрольним приладом.

 
Сертифікат калібрування генератора парів етилового спирту:

 
Наш сервіс-центр алкотестерів використовує оригінальні комплектуючі та може надати професійне сервісне обслуговування для приладів таких брендів: Алкофор, Alcoscan, Drager, Lion, Alcoblow, Алконт, Alcocent, Xiaomi, AlcoControl, Medica та багато інших алкотестерів.
 
 
  1. Заповнення друкованої форми заявки (обов'язково необхідно вложити заповнену заявку в посилку з приладом і надіслати нам). |Завантажити заявку в .pdf форматі | Завантажити заявку в  форматі Word |
На сервісне обслуговування алкотестер необхідно відправити за адресою: 
Перевізник: Нова Пошта
Адреса: Київ, відділення №162
Отримувач: 
ТОВ “Сорбполімер-Аналітик” (Код за ЄДРПОУ: 36408462)
Телефон отримувача: (096) 691-05-55
ФІО отримувача: Представник 

Завжди раді вам допомогти. Звертайтеся!


 

В категорії немає товарів

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок