Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Напівпровідникові алкотесери

Алкотестер AlcoScan AL 2500
2280.00грн.
Алкотестер AlcoScan AL 5500
2790.00грн.
Алкотестер AlcoScan AL 7000
4620.00грн.
Алкотестер персональний AlcoScan AL2500 Elite
2490.00грн.

В даній категорії зібрані алкотестери у яких вимірювальним елементом виступає напівпровідниковий сенсор. Головною перевагою даних сенсорів є їх відносно невисока вартість порівняно з електрохімічними сенсорами. Це обумовлено більш простим технологічним процесом по їх виготовленню, порівняно з електрохімічними сенсорами. Проте напівпровідникові сенсори не такі довговічні, менш точні та значно швидше виходять за межі допустимої похибки у разі інтенсивної експлуатації. Зазвичай у них між калібрувальний період складає 300-500 тестів, або 6 місяців, в залежності яка подія наступить першою. Проте навіть такого ресурсу достатньо для алкотестерів, які використовуються персонально. В розділі Напівпровідникові алкотестери можна виділити декілька моделей приладів, які, завдяки їх особливостям, можуть краще справлятися з поставленою задачею в тій чи іншій ситуації. 

  • Алкотестер персональний AlcoScan AL 2500 - вирізняється компактними розмірами, ціною і відсутністю мундштуків.
  • Алкотестер персональний AlcoScan AL 2500 elite - вирізняється компактними розмірами, відносно невисокою ціною і високою точністю показників.
  • Алкотестер персональний AlcoScan AL 5500 - вирізняється ультрасучасним дизайном, високою точністю та надійністю. Цей прилад найчастіше купують на подарунки.
  • Алкотестер AlcoScan AL7000 - це найдорожчий з напівпровідникових алкотестерів у даній категорії. Ціна обумовлена надійністю, точністю, розширеною комплектацією, конструктивною досконалістю (сенсор в AlcoScan AL7000 можна замінити самостійно без звернення в сервісний центр всього за 2 хвилини)
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок