Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Калібрування алкотестера

      В розділі «Калібрування алкотестерів» можна знайти інформацію про таку послугу, як калібрування алкотестерів. Це обов'язкова процедура для будь-якого алкотестера, яка пов'язана з тим, що сенсори з плином часу та в процесі експлуатації змінюють свої характеристики й для отримання максимально точних результатів тестування просто необхідно періодично проводити сервісне обслуговування алкотестера. Для отримання правдивих результатів вимірювання компанія «Сорбполімер» використовує державні стандартні зразки складу водних розчинів етанолу (ДСЗУ 022.184-2015), а також відкалібрований генератор парів спирту етилового ДП «Укрметртестстандарт». Відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України №1747 від 13.10.2016 міжповірочний інтервал "Вимірювачів вмісту алкоголю в крові та повітрі який видихається" встановлено та становить 1 рік. Калібрування алкотестера завжди виконується перед повіркою, тому можна сказати, що його необхідно проводити також один раз в рік, при умові, що першою не настала така подія, як досягнення межі максимальної кількості тестів без калібрування. Ця кількість тестів (між калібрувальний період) вказується інструкції з користування (паспорті) алкотестера і залежить від типу сенсора, що там використовується.
     Наш сервіс алкотестерів використовує якісні компоненти та може надати професійне сервісне обслуговування для приладів таких брендів: Алкофор, Alcoscan, Drager, Lion, Alcoblow, Алконт, Alcocent, Xiaomi, AlcoControl, Medica та багато інших алкотестерів.
     Сервісний центр «Сорбполімер» для калібрування приладів використовує сертифіковані генератори парів спирту від виробника Drager (Драгер, Дрегер, Dräger), модель Draeger MARK II A в парі з контрольним приладом. Тому наші клієнти завжди можуть бути впевненими в точності показників своїх приладів після співпраці з нами.

Сертифікат калібрування генератора парів етилового спирту:


 

Як відправити алкотестер до сервісного центру на ремонт, повірку, налаштування або калібрування?

Для відправки алкотестера в наш сервісний центр на повірку скачайте заявку на проведення технічного обслуговування, заповніть, вкладіть в прилад та відправте нам Новою Поштою, данні по доставці вказані нижче та в заявці.

  1. Заповнення друкованої форми заявки (обов'язково необхідно вложити заповнену заявку в посилку з приладом і надіслати нам). |Завантажити заявку в .pdf форматі | Завантажити заявку в  форматі Word |
На сервісне обслуговування алкотестер необхідно відправити за адресою: 
Перевізник: Нова Пошта
Адреса: Київ, відділення №162
Отримувач: 
ТОВ “Сорбполімер-Аналітик” (Код за ЄДРПОУ: 36408462)
Телефон отримувача: (096) 691-05-55
ФІО отримувача: Представник 

Завжди раді Вам допомогти. Звертайтеся!

В категорії немає товарів

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок