Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Алкотестер Алкофор 505

В наявності
0
Код товару: 00000000017
Артикул: 00000000017
19020.00грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Алкотестер професійний Алкофор 505 Професійний алкотестер з пам'яттю на 4000 тестів і можливістю виводу даних на друк. Рекомендована кількість - 50 тестів на добу. Висока точність та чудова селективність досягнуті ... Читати далі...

Алкотестер професійний Алкофор 505

Професійний алкотестер з пам'яттю на 4000 тестів і можливістю виводу даних на друк. Рекомендована кількість - 50 тестів на добу.
Висока точність та чудова селективність досягнуті завдяки використанню в ньому якісного електрохімічний сенсор виробництва Великобританії. Прилад здатний проводити тести з точністю ±0,05 мг/дм3 в діапазоні від 0 до 0,25 мг/дм3, та - 10%  в діапазоні понад 0,25 мг/дм3).

Алкотестер Алкофор 505- це професійний прилад, який внесений в реєстр засобів вимірювальної техніки. Реєстраційний номер: UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017 року.


У режимі продування через мундштук аналізатор автоматично контролює тривалість видоху і витрату повітря відповідно до заводських налаштувань. Зразок проби повітря для аналізу забирається в кінці видоху з області легень найбільш насичених парами етанолу.Таким чином, алкотестер Алкофор 505 - це якісний алкотестер, який поставляється зразу з повним комплектом дозвільних документів державного зразка. Цей прилад буде надійно служити, як на протязі міжкалібрувального періоду, так і пізніше упродовж багатьох років. Адже в ньому використовуються високоякісні компоненти від світових виробників та схемотехніка пристрою розроблена з врахуванням недоліків топових моделей алкотестерів інших світових брендів, що спеціалізуються на виробництві професійних алкотестерів. Алкофор 505 здатний провести до 4000 тестів без додаткового калібрування сенсора. Проте слід пам'ятати, що сенсори газоаналізаторів змінюють свої параметри з плином часу. І один раз в рік необхідно проводити калібрування сенсора, для того, щоб впевнитися, що показники алкотестера находяться в межах допустимого відхилення. Період 12 місяців - це у два рази більше міжкалібрувального періоду алкотестерів багатьох інших виробників, де цей період зазвичай складає всього 6 місяців. Вартість калібрування алкотестерів Алкофор 505 у нашому спеціалізованому сервісному центрі є досить не високою, тому ці прилади часто купують малі підприємства і навіть приватні особи для власних потреб. 
  Відеоогляд лінійки алкотестерів бренду АЛКОФОР (Україна)  
 

Технічні характеристики:

Технічні характеристики алкотестера Алкофор 505 (таблиця №1)
 №   Характеристика Значення характеристики
1 Тип сенсора  Електрохімічний (Англія)
2 Час прогріву 15 сек.
3 Час продування 5 секунд
4 Час тестування 30 секунд
5 Поток видоху 10 літрів/хв
6 Додаткові можливості Лічильник тестів; пам'ять на 5 попередніх тестів; функція «Антиобман»; індикатор низького заряду батареї; функція автовимкнення; звукова сигналізація; прилад адаптований для роботи з трубочками-мундштуками «Алкофор» (значне зниження витрат на мундштуки при колективному використанні); алкотестер є засобом вимірювальної техніки та комплектується всіми необхідними сертифікатами державного зразка.
7 Дисплей 4-символьний LCD дисплей з підсвіткою
8 Діапазон вимірювання (промілле) 0,000 — 4,000‰
9 Границі допустимої похибки від 0 до 0,25 мг/дм3 - ±0,05 мг/дм3; понад 0,25 - 20%
10 Повторення тесту менше ніж через 60 сек.
11 Кількість тестів за добу рекомендовано до 50 тестів за добу
12 Гранична норма 0,200‰ (змінюється користувачем) При перевищені дисплей загоряється червоним
13 Кількість тестів на одному елементі живлення Li-ion, 3.7V, тип: BL-5C. (до 1500 тестів на одному заряді)
14 Розмір 140х55х35 мм
15 Маса 130 г
16 Температура зберігання Від -10 до +50C°
17 Температура використання Від -5 до +45C°
18 Оптимальна відносна вологість для використання Від 20 до 80%
19 Атмосферний тиск, кПа (мм.зт.ст.) Від 97,5 до 105
20 Живлення 3.7V Li-ion ((BL-5C)
21 Міжкалібрувальний період 12 місяців

Мундштуковий алкотестер. Алкотестер Алкофор 505 комплектується зразу 5-ма мундштуками зі зворотним клапаном. Використання мундштука дає можливість вирішити зразу три задачі:
 1. Захист вимірювальної частини приладу від потрапляння слизу в вимірювальну частину;

 2. Запобігає обману алкотестера під час тестування (вдосконалений режим "антиобман")

 3. Забезпечує дотримання гігієнічних норм при колективному користуванні приладом.

Можливість використання трубочок-мундштуків. У випадку колективного використання на підприємствах, в конструкції алкотестера передбачена опція використання у зв'язці з мундштуком спеціальної трубочки-мундштука. Основні переваги такого "лайфхаку":

 1. Дотримання гігієнічних норм при масовому використанні;

 2. Суттєве здешевлення на витратні матеріали при колективному користуванню алкотестером. 

Електрохімічний сенсор. У якості вимірювального елемента в алкотестера Алкофор 505 використовується дуже надійний та точний сенсор електрохімічного типу, що виготовлений в Великобританії. Тому міжкалібрувальний період у цієї моделі алкотестера складає 12 місяців, що дозволяє професійно використовувати його упродовж року на малих та середніх підприємствах. Швидкість виходу алкотестера в режим готовності складає всього 15 секунд. Час продування - 5 секуенд. Загальний час на проведення одного тестування складає всього 30 секунд, що є досить-таки хорошим показником. 

Захист від некоректного видиху. В приладі реалізована додаткова функція, яка значно полегшує контроль тестувальників. Це функція "Антиобман". Вона повідомить про помилку у випадку, якщо видих буде слабкий, недостатньо тривалий, або переривчастий, або замість видиху особа, що задувається буде пробувати вдихнути повітря імітуючи видих, то на екрані зобразитися напис «Err», що свідчить про помилку. Необхідно провести повторне тестування.

Індикатор заряду батареї. Алкотестер АлкоФор 505 живиться від змінного акумулятора Li-ion, 3.7V, тип: BL-5C . Рівень заряду акумулятора в алкотестері відображається на екрані приладу. 

Звукова сигналізація.  В алкотестері реалізована функція звукової сигналізації. Користування алкотестером з такою можливістю стало ще більш зручним. Вона спрацьовує в двох випадках:

 • Повідомлення про помилку під час проведення тесту;

 • Вміст алкоголю у повітрі, що видихається, перевищує встановлений гранично-допустимий поріг діапазону відображення результатів.

Пропускна здатність - 50 тестів за добу*. В алкотестері Алкофор 505 використовується високоточний електрохімічний сенсор виробництва Англії. Рекомендується проводити до 50 тестів за добу. Похибка вимірювань для цього алкотестера в діапазоні від 0 до 0,25 мг/дм3 лежать в межах  ±0,05 мг/дм3, а понад 0,25 мг/дм3 - 20%. Гранична норма, яка за замовчуванням вибрана в меню алкотестера - 0,200‰. При необхідності цей поріг може бути змінено самостійно користувачем. Щоб змінити граничну норму необхідно одночасно натиснути кнопки "Тест" та "Пам'ять" і дочекатися поки прилад увімкнеться.  Обрати необхідне значення. Виробником передбачена можливість зміни цього порогового значення в межах від 0,10 до 0,80 проміле.

Пам'ять вимірювань. Для зручності використання та аналізу даних в алкотестері передбачена можливість запам'ятовування результатів вимірювань. Для перегляду попередніх 4000 тестів, необхідно натиснути кнопку «Пам'ять» в момент відображення результату вимірювання на дисплеї алкотестера. 

Можливість друку результатів через спеціальний термопринтер АлкоФор. У алкотестера Алкофор 505 є можливість виводу результатів на друк через спеціальний термопринтер. Принтер не входить в комплект, але може бути придбаний окремо у разі необхідності.

Функція пасивного забору проби повітря. Цей режим тестування використовується без мундштука,та призначений для перевірки наколишнього повітря або видихаємого повітря пацієнта який не реагує на звернення

 
    * Пам'ятайте! Алкотестер - це прилад, сенсор у якого змінює свої властивості з часом або з його навантаженням. Тому для всіх алкотестерів існує таке поняття, як міжсервісний інтервал. Наприклад для алкотестера Алкофор 505 він випадає один раз на 12 місяців.

Сервіс центр алкотестерів

Сертифікований алкотестер. Прилад внесений в Державний реєстр засобів вимірювальної техніки та має повний перелік висновків та сертифікатів українського зразка які, в більшості, необхідні для юридичних осіб. Таким чином всі тести, які проведені в межах дії відповідних документів у випадку фіксації їх у висновках, наказах, протоколах будуть мати юридичну силу. Правдивість показників підтверджуються даними сертифікатами протягом 12 місяців. Дозвільні документи можуть знадобитися в таких випадках:

 1. Під час планових перевірок організацій, підприємств, установ перевірчими органами;

 2. Для фіксації правопорушень у внутрішніх протоколах під час перевірки персоналу;

 3. Для документування законної підстави для звільнення співробітника з займаної посади у зв'язку зі зловживанням спиртними напоями на робочому місці;

 4. Для внесення даних в протокол про адміністративне правопорушення правил дорожнього руху поряд з показниками алкотестера, яким проводила тест нацполіція під час перевірки водія, для подальшого використання цих даних в судовому порядку.

Реєстраційні документи алкотестера АлкоФор 505

Сертифікат відповідності
№ UA.TR.001 12 -3-18 від 13.02.2018

Сертифікат перевірки типу
№ UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017
Сертифікат перевірки Алкофор

Висновок СЕС
№ 602-123-20-3/42759 від 12.10.2018

Гігієнічний сертифікат Алкофор

Сертифікат затвердження типу ЗВТ
№ UA-MI/1-3161-2015 від 30.03.2015
Сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки для Алкофор

Рекомендації до використання алкотестера Алкофор 505:

 • Прилад буде працювати якісно тільки при дотриманні рекомендацій, встановлених виробником в інструкції по експлуатації та своєчасного технічного обслуговування.

 • Використовуйте прилад лише при температурі навколишнього середовища, котрі вказані в інструкції по експлуатації (технічні характеристики). Слід приступати до тестування не раніше, ніж через 3 хв після паління і 20 хв після вживання спиртних напоїв. Перед тестуванням, людина, що перевіряється, повинна дихати нормально, необхідно уникати швидких вдихів і видихів.

 • Зберігання алкотестера в автомобілі може чинити шкоду чутливому елементу (сенсору) алкотестера завдяки високій температурі влітку та низьким температурам взимку.

 • Не використовуйте антисептичні засоби при користуванні алкотестером, це може призвести до виходу з ладу сенсора.

 • Не використовуйте даний прилад для того, щоб пити та сідати за кермо! Будь-яка доза алкоголю впливає на реакцію людини!

 • Обробка корпусу та витратних матеріалів для них повинна проводитись не спиртовмісними речовинами. Наступне використання приладу або витратних матеріалів можливе виключно після повного висихання.

 • Якщо тривалий час не користуєтесь приладом, вийміть усі елементи живлення з приладу.

 • Якісне та своєчасне технічне обслуговування алкотестерів продовжить термін служби та поверне похибку приладу в допустимі межі, визначені виробником. Будь-яке обслуговування пристрою повинно виконуватися уповноваженим дистриб’ютором та офіційним сервісним центром виробника.

 • Калібрування не кваліфікованим персоналом або заміна програмного забезпечення з неофіційних джерел може призвести до пошкодження пристрою.

 Комплектація алкотестера Алкофор 505:

 1. Алкотестер Алкофор 505 -1 шт.
 2. Літій-іонний акумулятор BL-5C, 3.7V Li-ion -1 шт.
 3. Адаптер живлення від 5V/1А -1шт
 4. Кабель для підключення до принтера -1шт
 5. Інструкція з експлуатації -1 шт.
 6. Транспортувальний кейс -1 шт.
 7. Сертифікат перевірки типу
 8. Сертифікат відповідності
 9. Висновок СЕС
 10. Сертифікат затвердження типу ЗВТ
 11. Картонне пакування


 Офіційна гарантія: 12 місяців.
 Міжсервісний інтервал: 12 місяців
 Країна бренду: Україна 

 

Доставляння алкотестерів здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта» по тарифах перевізника. У випадку, якщо вартість замовлення перевищує 2000 гривень, то доставляння для отримувача безплатне. Оплату приладів можна здійснити будь-яким зручним способом:

 • Оплатити алкотестер по безготівковій оплаті (для цього ми виставимо Вам рахунок на оплату. Для прискорення процедури отримання рахунка на оплату при оформленні замовлення прохання вказати в коментарі код ЄДРПОУ, точну назву організації та контактні дані відповідальної особи)
 • Оплата готівкою при отриманні (в тому числі і кур'єру під час доставляння алкотестера)
 • Оплата при отриманні у відділенні «Нової Пошти»

Ми стараємося працювати швидко та якісно. При підтвердженні замовлення до 15:00 посилка поїде для замовника в цей же день.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок