Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Алкотестер Алкофор 405

В наявності
0
Код товару: 00000000016
Артикул: 00000000016
10980.00грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Алкотестер професійний Алкофор 405 Алкотестер Алкофор 405- це професійний прилад, який внесений в реєстр засобів вимірювальної техніки. Реєстраційний номер: UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017 року. В ньому застосов... Читати далі...

Алкотестер професійний Алкофор 405
Алкотестер Алкофор 405- це професійний прилад, який внесений в реєстр засобів вимірювальної техніки. Реєстраційний номер: UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017 року.

В ньому застосовується якісний електрохімічний сенсор виробництва Великобританії. Завдяки цьому - точність, надійність, навантажувальна здатність та висока селективність до випарів інших речовин вигідно виділяє його на фоні професійних приладів інших брендів. Вимірювальна частина розрахована на проведення до 40 тестів за добу з точністю, яка заявлена в паспорті приладу (в діапазоні від 0 до 0,25 мг/дм3 - ±0,05 мг/дм3; понад 0,25 - 20%). Таким чином, алкотестер Алкофор 405 - це якісний алкотестер, який продається зразу з повним комплектом висновків та сертифікатів про державну повірку. Цей прилад буде надійно служити, як на протязі міжкалібрувального періоду, так і пізніше упродовж багатьох років. Адже в ньому використовуються високоякісні компоненти світових виробників та електронна схема пристрою розроблена з врахуванням недоліків топових моделей алкотестерів інших світових брендів, що спеціалізуються на виробництві професійних алкотестерів. Алкофор 405 здатний провести до 4000 тестів без додаткового калібрування сенсора. Проте слід пам'ятати, що сенсори газоаналізаторів змінюють свої параметри з плином часу. І один раз в рік необхідно проводити калібрування сенсора, для того, щоб впевнитися, що показники алкотестера находяться в межах допустимого відхилення. Період 12 місяців - це у два рази більше міжкалібрувального періоду алкотестерів багатьох інших виробників, де цей період зазвичай складає всього 6 місяців. Вартість калібрування алкотестерів Алкофор 405 у нашому спеціалізованому сервісному центрі є досить не високою, тому ці прилади часто купують малі підприємства і навіть приватні особи для власних потреб. 
  Відеоогляд лінійки алкотестерів бренду АЛКОФОР (Україна)  
 

Технічні характеристики:

Технічні характеристики алкотестера Алкофор 405 (таблиця №1)
 №   Характеристика Значення характеристики
1 Тип сенсора  Електрохімічний (Англія)
2 Час прогріву 15 сек.
3 Час продування 5 секунд
4 Час тестування 30 секунд
5 Поток видоху 10 літрів/хв
6 Додаткові можливості Лічильник тестів; пам'ять на 5 попередніх тестів; функція «Антиобман»; індикатор низького заряду батареї; функція автовимкнення; звукова сигналізація; прилад адаптований для роботи з трубочками-мундштуками «Алкофор» (значне зниження витрат на мундштуки при колективному використанні)  можливість живлення алкотестера від мережі 220В (Блок живлення в комплект не входить); алкотестер є засобом вимірювальної техніки та комплектується всіми необхідними сертифікатами державного зразка.
7 Дисплей 4-символьний LCD дисплей з підсвіткою
8 Діапазон вимірювання (промілле) 0,000 — 3,000‰
9 Границі допустимої похибки від 0 до 0,25 мг/дм3 - ±0,05 мг/дм3; понад 0,25 - 20%
10 Повторення тесту менше ніж через 60 сек.
11 Кількість тестів за добу рекомендовано до 40 тестів за добу
12 Гранична норма 0,200‰ (змінюється користувачем)
13 Кількість тестів на одному елементі живлення до 500 тестів на одній батарейці при умові використання лужного елемента  «Крона» 6F22 або 6LR61
14 Розмір 126х69х29 мм
15 Маса 125 г
16 Температура зберігання Від 0 до 50C°
17 Температура використання Від 10 до 40C°
18 Оптимальна відносна вологість для використання Від 20 до 80%
19 Атмосферний тиск, кПа (мм.зт.ст.) Від 97,5 до 105
20 Живлення одна 9v алкалайнова батарейка (крона) або 12v адаптер.
21 Міжкалібрувальний період 12 місяців або 4000 тестів

Мундштуковий алкотестер. Алкотестер Алкофор 405 комплектується зразу 5-ма мундштуками зі зворотним клапаном. Використання мундштука дає можливість вирішити зразу три задачі:
 1. Захист вимірювальної частини приладу від потрапляння слизу в вимірювальну частину;

 2. Запобігає обману алкотестера під час тестування (режим "антиобман")

 3. Забезпечує дотримання гігієнічних норм при колективному користуванні приладом.

Можливість використання трубочок-мундштуків. У випадку колективного використання на підприємствах, в конструкції алкотестера передбачена опція використання у зв'язці з мундштуком спеціальної трубочки-мундштука. Основні переваги такого "лайфхаку":

 1. Дотримання гігієнічних норм при масовому використанні;

 2. Суттєве здешевлення на витратні матеріали при колективному користуванню алкотестером. 

Електрохімічний сенсор. У якості вимірювального елемента в алкотестера Алкофор 405 використовується дуже надійний та точний сенсор електрохімічного типу, що виготовлений в Великобританії. Тому міжкалібрувальний період у цієї моделі алкотестера складає 4000 тестів або 12 місяців, що дозволяє професійно використовувати його упродовж року на малих та середніх підприємствах. Швидкість виходу алкотестера в режим готовності складає всього 15 секунд. Час продування - 5 секуенд. Загальний час на проведення одного тестування складає всього 30 секунд, що є досить-таки хорошим показником. У випадку необхідності проведення тестів з більшою швидкістю необхідно звернути увагу на інший професійний пристрій спеціального призначення алкотестер Алкофор iBlow10

Захист від некоректного видиху. В приладі реалізована додаткова функція, яка значно полегшує контроль тестувальників. Це функція "Антиобман". Вона повідомить про помилку у випадку, якщо видих буде слабкий, недостатньо тривалий, або переривчастий, або замість видиху особа, що задувається буде пробувати вдихнути повітря імітуючи видих, то на екрані зобразитися напис «Err», що свідчить про помилку. Необхідно провести повторне тестування.

Індикатор заряду батареї. Алкотестер АлкоФор 405 живиться від елемента живлення типу "Крона" 9V. Вона дозволяє провести до 500 тестів без заміни (у випадку використання лужної батарейки типу "Крона" 6F22 або 6LR61). Проте, для того, щоб контролювати рівень заряду у алкотестера є індикатор рівня заряду батареї. Ця функція дає можливість завжди бути готовим до вчасної заміни батарейки.

Звукова сигналізація.  В алкотестері реалізована функція звукової сигналізації. Користування алкотестером з такою можливістю стало ще більш зручним. Вона спрацьовує в двох випадках:

 • Повідомлення про помилку під час проведення тесту;

 • Вміст алкоголю у повітрі, що видихається, перевищує встановлений гранично-допустимий поріг діапазону відображення результатів.

Живлення від зовнішнього адаптера живлення. У алкотестера Алкофор 405 передбачений конструкцією роз'єм для підключення блока живлення. З блоком живлення полюбляють користуватися алкотестером Алкофор 405 відділи охорони праці та медкабінети великих підприємств, АТП. Він не входить в стандартний комплект, проте може бути докуплений, як додатковий аксесуар. Для цього під час підтвердження замовлення по телефону потрібно дозамовити блок живлення від мережі 220В, звернувшись до нашого менеджера. Проте в комплекті зразу є адаптер для живлення алкотестера від 12 вольтової бортової мережі автомобіля і в деяких випадках цього адаптера достатньо для повноцінного користування приладом.  

Пропускна здатність - 40 тестів за добу*. В алкотестері Алкофор 405 використовується високоточний електрохімічний сенсор виробництва Англії. Завдяки цьому алкотестер здатний проводити до 40 тестів за добу без виходу за допустимі значення похибки, які для Алкофор 405 в діапазоні від 0 до 0,25 мг/дм3 лежать в межах  ±0,05 мг/дм3, а понад 0,25 мг/дм3 - 20%. Гранична норма, яка за замовчуванням вибрана в меню алкотестера - 0,200‰. При необхідності цей поріг може бути змінено самостійно користувачем. Щоб змінити граничну норму необхідно одночасно натиснути кнопки "Тест" та "Пам'ять" і дочекатися поки прилад увімкнеться.  Обрати необхідне значення. Виробником передбачена можливість зміни цього порогового значення в межах від 0,10 до 0,80 проміле.

Пам'ять вимірювань. Для зручності використання та аналізу даних в алкотестері передбачена можливість запам'ятовування 5-и останніх результатів тестувань. Для перегляду попередніх 5 тестів, необхідно натиснути кнопку «Пам'ять» в момент відображення результату вимірювання на дисплеї алкотестера. 

Можливість друку результатів через спецпринтер АлкоФор. У алкотестера Алкофор 405 є можливість виводу результатів на друк через спеціальний термопринтер. Принтер не входить в комплект, але може бути придбаний окремо у разі необхідності.

Функція пасивного забору проби повітря. У випадку, коли немає можливості тестування за допомогою продуву через мундшту в алкотестері Алкофор 405 реалізований режим пасивного забору повітря.

 
    * Пам'ятайте! Алкотестер - це прилад, сенсор у якого змінює свої властивості з часом або з його навантаженням. Тому для всіх алкотестерів існує таке поняття, як міжсервісний інтервал. Наприклад для алкотестера Алкофор 405 він випадає один раз на 12 місяців або через 3000 тестів. Це досить хороший показник.

Сервіс центр алкотестерів

Сертифікований алкотестер. Прилад внесений в Державний реєстр засобів вимірювальної техніки та має повний перелік висновків та сертифікатів українського зразка які, в більшості, необхідні для юридичних осіб. Таким чином всі тести, які проведені в межах дії відповідних документів у випадку фіксації їх у висновках, наказах, протоколах будуть мати юридичну силу. Правдивість показників підтверджуються даними сертифікатами протягом 12 місяців. Причому для алкотестера Алкофор 405 кількість за цей період не має бути більшою, ніж 4000 (це період планового калібрування цієї моделі алкотестера). Такий комплект документів може знадобитися в таких випадках:

 1. Під час планових перевірок організацій, підприємств, установ перевірчими органами;

 2. Для фіксації правопорушень у внутрішніх протоколах під час перевірки персоналу;

 3. Для документування законної підстави для звільнення співробітника з займаної посади у зв'язку зі зловживанням спиртними напоями на робочому місці;

 4. Для внесення даних в протокол про адміністративне правопорушення правил дорожнього руху поряд з показниками алкотестера, яким проводила тест нацполіція під час перевірки водія, для подальшого використання цих даних в судовому порядку.

Реєстраційні документи алкотестера АлкоФор 405

Сертифікат відповідності
№ UA.TR.001 12 -3-18 від 13.02.2018

Сертифікат перевірки типу
№ UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017
Сертифікат перевірки Алкофор

Висновок СЕС
№ 602-123-20-3/42759 від 12.10.2018

Гігієнічний сертифікат Алкофор

Сертифікат затвердження типу ЗВТ
№ UA-MI/1-3161-2015 від 30.03.2015
Сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки для Алкофор

Рекомендації до використання алкотестера Алкофор 405:

 • Прилад буде працювати якісно тільки при дотриманні рекомендацій, встановлених виробником в інструкції по експлуатації та своєчасного технічного обслуговування.

 • Використовуйте прилад лише при температурі навколишнього середовища, котрі вказані в інструкції по експлуатації (технічні характеристики). Слід приступати до тестування не раніше, ніж через 3 хв після паління і 20 хв після вживання спиртних напоїв. Перед тестуванням, людина, що перевіряється, повинна дихати нормально, необхідно уникати швидких вдихів і видихів.

 • Зберігання алкотестера в автомобілі може чинити шкоду чутливому елементу (сенсору) алкотестера завдяки високій температурі влітку та низьким температурам взимку.

 • Не використовуйте антисептичні засоби при користуванні алкотестером, це може призвести до виходу з ладу сенсора.

 • Не використовуйте даний прилад для того, щоб пити та сідати за кермо! Будь-яка доза алкоголю впливає на реакцію людини!

 • Обробка корпусу та витратних матеріалів для них повинна проводитись не спиртовмісними речовинами. Наступне використання приладу або витратних матеріалів можливе виключно після повного висихання.

 • Якщо тривалий час не користуєтесь приладом, вийміть усі елементи живлення з приладу.

 • Якісне та своєчасне технічне обслуговування алкотестерів продовжить термін служби та поверне похибку приладу в допустимі межі, визначені виробником. Будь-яке обслуговування пристрою повинно виконуватися уповноваженим дистриб’ютором та офіційним сервісним центром виробника.

 • Калібрування не кваліфікованим персоналом або заміна програмного забезпечення з неофіційних джерел може призвести до пошкодження пристрою.

 Комплектація алкотестера Алкофор 405:

 1. Алкотестер Алкофор 405 -1 шт.

 2. Елемент живлення "Крона" -1 шт.

 3. Адаптер живлення від автоприкурювача -1 шт.

 4. Чохол для алкотестера-1шт.

 5. Мундштуки Алкофор - 5 шт.

 6. Інструкція з експлуатації -1 шт.

 7. Транспортувальний кейс -1 шт.

 8. Сертифікат перевірки типу

 9. Сертифікат відповідності

 10. Висновок СЕС

 11. Сертифікат затвердження типу ЗВТ

 12. Картонне пакування


 Офіційна гарантія: 12 місяців.
 Міжсервісний інтервал: 12 місяців
 Країна бренду: Україна 

 

Доставляння алкотестерів здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта» по тарифах перевізника. У випадку, якщо вартість замовлення перевищує 2000 гривень, то доставляння для отримувача безплатне. Оплату приладів можна здійснити будь-яким зручним способом:

 • Оплатити алкотестер по безготівковій оплаті (для цього ми виставимо Вам рахунок на оплату. Для прискорення процедури отримання рахунка на оплату при оформленні замовлення прохання вказати в коментарі код ЄДРПОУ, точну назву організації та контактні дані відповідальної особи)
 • Оплата готівкою при отриманні (в тому числі і кур'єру під час доставляння алкотестера)
 • Оплата при отриманні у відділенні «Нової Пошти»

Ми стараємося працювати швидко та якісно. При підтвердженні замовлення до 15:00 посилка поїде для замовника в цей же день.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок