Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Алкотестер персональний Алкофор 107

Нет в наличии
0
Код товару: 00000000117
Артикул: 00000000117
5190.00грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Алкотестер персональний АлкоФор 107 Алкотестер Алкофор 107 - це унікальний алкотестер з специфічною формою корпуса та компактними розмірами. Особливістю є наявність прищіпки на задній стінці приладу. Для виведення ... Читати далі...

Алкотестер персональний АлкоФор 107

Алкотестер Алкофор 107 - це унікальний алкотестер з специфічною формою корпуса та компактними розмірами. Особливістю є наявність прищіпки на задній стінці приладу. Для виведення приладу в робочий режим знадобиться не більше 30 секунд. Прилад слід використовувати з мундштуками, які входять в комплект з приладом. Їх всього 5 шт., але цього цілком достатньо, щоб якісно користуватися ним персонально, або невеликою компанією. Адже приємним бонусом є те, що розробник подбав, щоб діаметр мундштука збігатися з діаметром трубочки для коктейлю. А отже, у випадку колективного використання на мундштук можна одіти окрему трубку, яка дешева по вартості, та дозволить витримати всі необхідні гігієнічні норми. Використання ж мундштука - обов'язкове, оскільки в ньому влаштований зворотній клапан, що забезпечує коректну роботу функції «антиобман» та захищає сенсор алкотестера від пошкодження. До речі, сенсор в алкотестері Алкофор 107 не аби який. Тут використовується електрохімічний сенсор виробництва Великобританії, який забезпечує роботу приладу в діапазоні від 0 до 4,0 проміле з розподільною здатністю 0,01 проміле. При чому точність приладу підтверджена не тільки виробником, а й центром УкрЦСМ (УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ), адже цей прилад внесений в реєстр вимірювальної техніки України про що надаються сертифікати та свідоцтва до кожного алкотестера, що підтверджують роботу алкотестерів в межах характеристик, що заявлені виробником. Прилад розрахований для використання до 5 тестів за день і може повноцінно використовуватися на невеликих підприємствах або персонально. Результати замірів відображаються на 1-о рядному 4-х символьному дисплеї з підсвіткою. Живлення здійснюється за допомогою одного елемента живлення LR03 типорозміру ААА. Його достатньо для проведення до 500 тестів. Тож алкотестер Алкофор 107 - це чудовий персональний алкотестер. Об'єм проби є фіксованим. За це відповідає вбудований в алкотестер мікронасос, який спрацьовує лише при достатній інтенсивності видиху і в самому кінці продування. Завдяки цьому аналізи повітря, що видихається, дуже точні та стабільні (отримуються дуже близькі результати при повторному продуванні через короткий проміжок часу). Наразі цей прилад для перевірки на алкогольне сп'яніння знятий з виробництва, але у свій час це був найдешевший в Україні прилад з якісним електрохімічним сенсором, який можна використовувати як персонально, так і колективно на невеликих підприємствах. На заміну йому з'явився алкотестер Алкофор 105, який зараз є одним із самих популярних бюджетних напівпрофесійних алкотестерів з задатками професійних.
 

  Відеоогляд лінійки алкотестерів бренду АЛКОФОР (Україна)  


Технічні характеристики алкотестера Алкофор 107 (таблиця №1)
Характеристика Значення характеристики
1  Тип сенсора  електрохімічний (Англія)
2  Діапазон вимірів  (‰)  0.000 – 4.000 ‰ (проміле)
3  Похибка  +/-0,05 ‰ до 0,50 ‰ і 10% понад 0,50 ‰
4  Рекомендована кількість вимірів в день  до 5-и (умовно-розрахункове значення виходячи з міжкалібрувального періоду і максимальної кількості тестів в цей період)
5  Порогове значення (‰)  0,20 ‰
6  Нижній поріг відображення результатів (‰)  0,06 ‰
7  Верхній поріг відображення результатів (‰)  4,0 ‰
8  Живлення  Одна батарейка розміру «ААА» 1,5 Вольт. Автоматичне вимкнення
9  Нижній поріг напруги (Вольт)  1,3
10  Габаритні розміри   (мм) 145 (висота) Х 28 (ширина) Х 26 (товщина) мм
11  Маса алкотестера  48 г (включаючи елементи живлення)
12  Час виходу в режим готовності  не більше 8 секунд
13  Час аналізу (сек)  10 секунд

Мундштуковий алкотестер. Алкотестер Алкофор 105 комплектується зразу 5-ма мундштуками зі зворотним клапаном. Використання мундштука дає можливість вирішити зразу три задачі:
 1. Захист вимірювальної частини приладу від потрапляння слизу в вимірювальну частину;
 2. Запобігає обману алкотестера під час тестування (режим "антиобман")
 3. Забезпечує дотримання гігієнічних норм при колективному користуванні приладом.
Можливість використання трубочок-мундштуків. У випадку колективного використання на підприємствах, в конструкції алкотестера передбачена опція використання у зв'язці з мундштуком спеціальної трубочки-мундштука. Основні переваги можливості використання таких аксесуарів для алкотестера:
 1. Дотримання гігієнічних норм при масовому використанні;
 2. Суттєве здешевлення на витратні матеріали при колективному користуванню алкотестером. 
Електрохімічний сенсор. У якості вимірювального елемента в алкотестера Алкофор 107 використовується дуже надійний та точний сенсор електрохімічного типу, виробництва Великобританії. Тому міжкалібрувальний період у цієї моделі алкотестера складає 2000 тестів або 12 місяців, що дозволяє професійно використовувати його упродовж року на малих та середніх підприємствах. Швидкість виходу алкотестера в режим готовності складає всього 15 секунд. Час продування - 5 секуенд. Загальний час на проведення одного тестування складає всього 20 - 30 секунд, що є досить-таки хорошим показником. Якщо ж цієї швидкості недостатньо, то слід звернути увагу на алкотестер спеціального призначення Алкофор iBlow10

Захист від некоректного видиху. В приладі реалізована додаткова функція, яка значно полегшує контроль тестувальників. Це функція "Антиобман". Вона повідомить про помилку у випадку, якщо видих буде слабкий, недостатньо тривалий, або переривчастий, або замість видиху особа, що задувається буде пробувати вдихнути повітря імітуючи видих, то на екрані зобразитися напис «Err», що свідчить про помилку. Необхідно провести повторне тестування.

Індикатор заряду батареї. Алкотестер АлкоФор 107 живиться від однієї лужної батарейки типорозміру ААА (LR03). На ній алкотестер може провести до 500 тестів. Проте, для того, щоб контролювати рівень заряду у прилада є індикатор рівня заряду батареї. Ця функція дає можливість завжди бути готовим до вчасної заміни батарейки.

Звукова сигналізація.  В алкотестері реалізована функція звукової сигналізації. Користування алкотестером з такою можливістю стало ще більш зручним. Вона спрацьовує у двох випадках:
 • Повідомлення про помилку під час проведення тесту;
 • Вміст алкоголю у повітрі, що видихається, перевищує встановлений граничнодопустимий поріг діапазону відображення результатів.
Живлення від елементів живлення. Завдяки використанню якісної сучасної елементної бази, на якій сконструйовано алкотестер, у Алкофор 107 дуже низький струм споживання і тому  він здатний надзвичайно довго працювати без заміни елемента живлення. Батарейка тут використовується одна (ААА) і її можна купити для цього алкотестера практично в будь-якій крамниці. Тому це є гарантією того, що навіть, якщо й виникне необхідність замінити в алкотестері батарейку - то це робиться швидко та без значних витрат.  

Пропускна здатність - 5 тестів за добу*. В алкотестері Алкофор 107 використовується високоточний електрохімічний сенсор виробництва Англії. Завдяки цьому алкотестер здатний проводити до 5 тестів за добу без виходу за допустимі значення похибки, які для Алкофор 107 в діапазоні від 0 до 0,25 мг/дм3 лежать в межах  ±0,05 мг/дм3, а понад 0,25 мг/дм3 - 20%. Гранична норма, яка за замовчуванням вибрана в меню алкотестера - 0,200‰. Налаштування проводяться в сервісному центрі. Ці значення можна змінити в межах від 0,10 до 0,80 проміле.

* Пам'ятайте!
 Алкотестер - це прилад, сенсор у якого змінює свої властивості з часом або з його навантаженням. Тому для всіх алкотестерів існує таке поняття, як міжсервісний інтервал. Наприклад для алкотестера Алкофор 107 він випадає один раз на 12 місяців або через 1000 тестів. Це досить хороший показник.


Сервіс центр алкотестерів

Сертифікований алкотестер. Прилад внесений в Державний реєстр засобів вимірювальної техніки та має повний перелік висновків та сертифікатів українського зразка які, в більшості, необхідні для юридичних осіб. Таким чином всі тести, які проведені в межах дії відповідних документів у випадку фіксації їх у висновках, наказах, протоколах будуть мати юридичну силу. Правдивість показників підтверджуються даними сертифікатами протягом 12 місяців. Причому, для алкотестера Алкофор 107 кількість за цей період не має бути більшою, ніж 1000 (це період планового калібрування цієї моделі алкотестера). Такий комплект документів може знадобитися в таких випадках:

 1. Під час планових перевірок організацій, підприємств, установ перевірчими органами;
 2. Для фіксації правопорушень у внутрішніх протоколах під час перевірки персоналу;
 3. Для документування законної підстави для звільнення співробітника з займаної посади у зв'язку зі зловживанням спиртними напоями на робочому місці;
 4. Для внесення даних в протокол про адміністративне правопорушення правил дорожнього руху поряд з показниками алкотестера, яким проводила тест нацполіція під час перевірки водія, для подальшого використання цих даних в судовому порядку.
Реєстраційні документи алкотестера АлкоФор 107

Доставляння алкотестерів здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта» по тарифах перевізника. У випадку, якщо вартість замовлення перевищує 2000 гривень, то доставляння для отримувача безплатне. Оплату приладів можна здійснити будь-яким зручним способом:

 • Оплатити алкотестер по безготівковій оплаті (для цього ми виставимо Вам рахунок на оплату. Для прискорення процедури отримання рахунка на оплату при оформленні замовлення прохання вказати в коментарі код ЄДРПОУ, точну назву організації та контактні дані відповідальної особи)
 • Оплата готівкою при отриманні (в тому числі і кур'єру під час доставляння алкотестера)
 • Оплата при отриманні у відділенні «Нової Пошти»

Ми стараємося працювати швидко та якісно. При підтвердженні замовлення до 15:00 посилка поїде для замовника в цей же день.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок