Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Ремонт та калібрування алкотестерів

У розділі «Ремонт алкотестерів» представлені види послуг, котрі ми надаємо нашим клієнтам. Наш спеціалізований сервісний центр компанії «Сорбполімер» здійснює повноцінне обслуговування індивідуальних, напівпрофесійних, професійних та спеціальних алкотестерів. Для цього у нас є все необхідне обладнання, адже професійні алкотестери, це ті прилади, які після ремонту потребують калібрування сенсора. Ми здійснюємо, як гарантійне сервісне обслуговування, так і забезпечуємо післягарантійний ремонт. Відомий факт, що напівпровідникові та електрохімічні сенсори алкотестерів змінюють свої характеристики з плином часу або в процесі їх експлуатації. У кожного сенсора є свій ресурс тестів, після використання якого потрібно необхідно обов'язково відкалібрувати алкотестер, щоб він показував правдиві результати. Тому, навіть якщо з приладом, на перший погляд, все гаразд, але пройшов один рік експлуатації, то необхідно обов'язково звернутися на наш сервіс для того, щоб відкалібрувати ваш алкотестер. Крім банальної процедури калібрування, як і зі всією іншою електронікою, трапляються випадки механічного пошкодження дисплея, та інші поломки, які дуже часто пов'язані з недбалим користуванням або у випадках з "незацікавленими" тестувальниками навмисним пошкодженням (спеціальним виведенням зі строю) алкотестера. Але для нашого сервісного центру фактично не існує алкотестерів, які не можна відремонтувати. Ми виконуємо безплатну попередню діагностику приладів і сповіщаємо результати до відома клієнта, який виходячи з отриманої інформації може прийняти рішення, чи потрібно калібрувати цей прилад, чи оптимальним рішенням буде купити алкотестер з професійними характеристиками який розрахований для експлуатації в такій компанії. Проте завжди потрібно зважати й на доцільність ремонтів. Адже бувають випадки, коли в процесі розвитку компанії чисельність персоналу значно збільшується і алкотестер, який використовувався уже фізично не може справитися з перевіркою такої кількості людей. В будь-якому випадку ми підкажемо вам як краще поступити, надамо якісну консультацію, а у випадку ремонту алкотестера ми виконаємо роботи на вищому рівні. Прилад буде працювати, як новий.   

Сервісний центр компанії «Сорбполімер» виконує такі роботи по ремонту алкотестерів:

 • Заміна вбудованого мундштука
 • Заміна датчика тиску (потоку)
 • Заміна датчика температури
 • Заміна помпа у приладах на електрохімічному сенсорі
 • Ремонт помпа у приладах на електрохімічному сенсорі
 • Заміна трубки помпи
 • Ремонт зонда алкотестера
 • Заміна модуль-сенсора
 • Заміна акумулятора в алкотестері
 • Заміна блоку живлення
 • Заміна кнопок керування
 • Дрібний ремонт блоку живлення
 • Заміна дисплея
 • Заміна плати алкотестера
 • Ремонт плати алкотестера
 • Заміна кришки батарейного відсіку
 • Заміна батарейного відсіку
 • Заміна передньої частини корпусу
 • Інший дрібний ремонт алкотестерів
     Тому, якщо у вас вийшов з ладу алкотестер - то не спішіть його викидати або купувати новий. Значно дешевше буде звернутися до нас в сервіс на безкоштовну діагностику, після якої наші спеціалісти нададуть вам рекомендації, які дозволять вам прийняти рішення. У випадку необхідності ми відремонтуємо алкотестер і він буде працювати відповідно до характеристик, що заявлені в його паспорті аж до наступного планового калібрування.
     Наш сервіс алкотестерів для ремонту використовує якісні компоненти та може надати професійне сервісне обслуговування для приладів таких брендів: Алкофор, Alcoscan, Drager, Lion, Alcoblow, Алконт, Alcocent, Xiaomi, AlcoControl, Medica та багато інших алкотестерів.
     Сервісний центр «Сорбполімер» для калібрування приладів використовує сертифіковані генератори парів спирту від виробника Drager (Драгер, Дрегер, Dräger), модель Draeger MARK II A в парі з контрольним приладом. Тому наші клієнти завжди можуть бути впевненими в точності показників своїх приладів після співпраці з нами.
Сертифікат калібрування генератора парів етилового спирту:
 

Як відправити алкотестер до сервісного центру на ремонт, повірку, налаштування або калібрування?

Для відправки алкотестера в наш сервісний центр на повірку скачайте заявку на проведення технічного обслуговування, заповніть, вкладіть в прилад та відправте нам Новою Поштою, данні по доставці вказані нижче та в заявці.

 Заповнення друкованої форми заявки
 (необхідно вложити заповнену заявку в посилку з приладом і надіслати нам).

На сервісне обслуговування алкотестер необхідно відправити за адресою: 
Перевізник: Нова Пошта
Адреса: Київ, відділення №162
Отримувач: 
ТОВ “Сорбполімер-Аналітик” (Код за ЄДРПОУ: 36408462)
Телефон отримувача: (096) 691-05-55
ФІО отримувача: Представник 

Завжди раді Вам допомогти. Звертайтеся!

В категорії немає товарів

icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок