Замовлення на сайті приймаються цілодобово

Алкотестер Алкофор iBlow10

В наявності
0
Код товару: 00000000549
Артикул: 00000000549
20820.00грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Алкотестер професійний Алкофор iBlow10 Призначення та сфера використання Алкотестер АлкоФор iBlow 10 – це продовження лінійки високоточних алкотестерів Алкофор. iBlow10 професійний алкотестер з... Читати далі...

Алкотестер професійний Алкофор iBlow10

Призначення та сфера використання
Алкотестер АлкоФор iBlow 10 – це продовження лінійки високоточних алкотестерів Алкофор. iBlow10 професійний алкотестер зі специфічними параметрами, які якісно виділяють його серед більшості інших газоаналізаторів. 
Він обладнаний інноваційним електрохімічним сенсором та зібраний із якісних високоприцезійних компонентів. Визначною особливістю даного алкотестера є його неймовірна швидкість вимірювання та мобільність використання. Ним можна проводити до 12 тестів за хвилину. Тест займає лише декілька секунд, тому iBlow 10  якнайкраще підійде для використання на прохідних підприємств, в тому числі автотранспортних,  де важливо зберегти високу пропускну здатність  в часи пік, коли люди заступають на свої робочі зміни.
Велику роль відіграє використання таких приладів і на небезпечних промислових об’єктах, де є високі вимоги до  зосередженості та концентрації уваги. Завдяки високій швидкості та точності показників, мобільності приладу, а також наявності всього переліку дозвільної документації Державного зразка, яка має бути у приладів такого класу, цей алкотестер може також сміливо використовуватися підрозділами Нацполіції на автошляхах для оперативного виявлення порушників, які напідпитку сіли за кермо.


  
Відеоогляд алкотестера АЛКОФОР iBlow10  

Технічні характеристики:

Технічні характеристики алкотестера Алкофор iBlow10 (таблиця №1)
 №   Характеристика Значення характеристики
1 Тип сенсора  Електрохімічний змінний (Англія)
2 Час прогріву 12 сек.
3 Час продування 3 секунди
4 Час тестування від 2 секунд
5 Максимальна пропускна спроможність до 12 тестів на хвилину
8 Діапазон вимірювання (промілле) 0,000 — 1,000‰, або в модифікації розширеним діапазоном від 0,00‰ до 5,00‰.
9 Границі допустимої похибки від 0 до 0,25 мг/дм3 - ±0,025 мг/дм3; понад 0,25 - 10%
12 Гранична норма 0,200‰ (змінюється користувачем) При перевищені дисплей загоряється червоним
13 Живлення 6В, шість батарейок LR06 1,5В (АА)
14 Розмір 276х44,5х44,5 мм
15 Маса 380 г
16 Температура зберігання Від -10 до +50C°
17 Температура використання Від -5 до +45C°
18 Оптимальна відносна вологість для використання Від 20 до 80%
19 Атмосферний тиск, кПа (мм.зт.ст.) Від 97,5 до 105
21 Міжкалібрувальний період 12 місяців

Безмундштуковий алкотестер. Забір проби видихуваного повітря відбувається безконтактним способом через воронку:
 1. Воронка дозволяє покращити відбір видихуваного повітря а отже і точність;

 2. Забезпечує дотримання гігієнічних норм при колективному користуванні алкотестером.

Електрохімічний сенсор. У якості вимірювального елемента в алкотестера Алкофор iBlow10 використовується дуже надійний та точний електрохімічний сенсор, що виробництва Англії. Міжкалібрувальний період у Алкофор iBlow10 складає 12 місяців, що дозволяє професійно використовувати його упродовж року навіть на великих підприємствах. В режим готовності алкотестер виходить в нормальних умовах всього за 3 секунди. Час продування займає 3 секунди, час тестування - дві. Отож, загальний час на проведення одного тесту складає всього 5 секунд,  

Захист від некоректного видиху. В приладі реалізована додаткова функція, яка значно полегшує контроль тестувальників. Це функція "Антиобман". Вона повідомить про помилку у випадку, якщо видих буде слабкий, недостатньо тривалий, або переривчастий, або замість видиху особа, що задувається буде пробувати вдихнути повітря імітуючи видих, то індикатор СТАТУС на лицьовій панелі приладу загориться червоним. Тест потрібно пройти повторно.


Звукова сигналізація.  В алкотестері реалізована функція звукової сигналізації. Користування алкотестером з такою можливістю стало ще більш зручним. Вона спрацьовує в двох випадках:

 • Повідомлення про помилку під час проведення тесту;
 • Вміст алкоголю у повітрі, що видихається, перевищує встановлений гранично-допустимий поріг діапазону відображення результатів.

Світлова індикація - в залежності від результату тесту паралельно цифровим показникам верхня частина корпусу приладу підсвічується зеленим або червоним кольором.  

Висока пропускна здатність - один із самих швидких алкотестерів. Дозволяє провести до 12 тестів за хвилину. Так само швидко працює ще й стаціонарний алкотестер Алкофор S40, який інтегрується з системами доступу на прохідних. Але алкотестер Алкофор iBlow10 портативний, тому ним легко користуватися на віддалених або мобільних об'єктах.

    * Пам'ятайте! Алкотестер - це прилад, сенсор у якого змінює свої властивості з часом або з його навантаженням. Тому для всіх алкотестерів існує таке поняття, як міжсервісний інтервал. Наприклад для алкотестера Алкофор iBlow10 він складає 12 місяців.

Сервіс центр алкотестерів

Сертифікований алкотестер. Прилад внесений в Державний реєстр засобів вимірювальної техніки та має повний перелік висновків та сертифікатів українського зразка які, в більшості, необхідні для юридичних осіб. Таким чином всі тести, які проведені в межах дії відповідних документів у випадку фіксації їх у висновках, наказах, протоколах будуть мати юридичну силу. Правдивість показників підтверджуються даними сертифікатами протягом 12 місяців. Дозвільні документи можуть знадобитися в таких випадках:

 1. Під час планових перевірок організацій, підприємств, установ перевірчими органами;

 2. Для фіксації правопорушень у внутрішніх протоколах під час перевірки персоналу;

 3. Для документування законної підстави для звільнення співробітника з займаної посади у зв'язку зі зловживанням спиртними напоями на робочому місці;

 4. Для внесення даних в протокол про адміністративне правопорушення правил дорожнього руху поряд з показниками алкотестера, яким проводила тест нацполіція під час перевірки водія, для подальшого використання цих даних в судовому порядку.

Алкотестер АлкоФор iBlow10 пройшов процедуру оцінки відповідності Технічному регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки затвердженого постановою КМУ від 13.01.2016 №94 (Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки) та отримали сертифікат перевірки типу по модулю В від 28.11.2017 № UA.TR.001 122-17 Rev.0.

*Замовляючи Алкотестер АлкоФор з урахуванням «оцінки відповідності» Ви отримаєте наступні документи:
1) Сертифікат перевірки типу по модулю «В». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт».

2) Сертифікат схвалення системи управління якістю по модулю «D». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт».

3) Декларація про відповідність продукції вимогам технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки. Затвердженою Постановою КМУ від 13 січня 2016 року №94.

Реєстраційні документи алкотестера АлкоФор iBlow10

Сертифікат відповідності
№ UA.TR.001 12 -3-18 від 13.02.2018

Сертифікат перевірки типу
№ UA.TR.001 122-17 Rev. 0 від 28.11.2017
Сертифікат перевірки Алкофор

Висновок СЕС
№ 602-123-20-3/42759 від 12.10.2018

Гігієнічний сертифікат Алкофор

Сертифікат затвердження типу ЗВТ
№ UA-MI/1-3161-2015 від 30.03.2015
Сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки для Алкофор

Рекомендації до використання алкотестера Алкофор iBlow10:

 • Прилад буде працювати якісно тільки при дотриманні рекомендацій, встановлених виробником в інструкції по експлуатації та своєчасного технічного обслуговування.

 • Використовуйте прилад лише при температурі навколишнього середовища, котрі вказані в інструкції по експлуатації (технічні характеристики). Слід приступати до тестування не раніше, ніж через 3 хв після паління і 20 хв після вживання спиртних напоїв. Перед тестуванням, людина, що перевіряється, повинна дихати нормально, необхідно уникати швидких вдихів і видихів.

 • Не використовуйте антисептичні засоби при користуванні алкотестером, це може призвести до виходу з ладу сенсора.

 • Не використовуйте даний прилад для того, щоб пити та сідати за кермо! Будь-яка доза алкоголю впливає на реакцію людини!

 • Обробка корпусу та витратних матеріалів для них повинна проводитись не спиртовмісними речовинами. Наступне використання приладу або витратних матеріалів можливе виключно після повного висихання.

 • Якісне та своєчасне технічне обслуговування алкотестерів продовжить термін служби та поверне похибку приладу в допустимі межі, визначені виробником. Будь-яке обслуговування пристрою повинно виконуватися уповноваженим дистриб’ютором та офіційним сервісним центром виробника.

 • Калібрування не кваліфікованим персоналом або заміна програмного забезпечення з неофіційних джерел може призвести до пошкодження пристрою.

Комплектація алкотестера Алкофор iBlow10:

Алкотестер АлкоФор iBlow10;
Мундштук-воронка - 3 штуки;
Батарейки 1,5В LR06 (AA) - 6 штук;
Інструкція з експлуатації;
Пакувальна коробка;
Сертифікат перевірки типу по модулю «В». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт»;
Сертифікат схвалення системи управління якістю по модулю «D». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт»;
Декларація про відповідність продукції вимогам технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки. Затвердженою Постановою КМУ від 13 січня 2016 року №94;

 

 Офіційна гарантія: 12 місяців.
 Міжсервісний інтервал: 12 місяців
 Країна бренду: Україна 

 

Доставляння алкотестерів здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта» по тарифах перевізника. У випадку, якщо вартість замовлення перевищує 2000 гривень, то доставляння для отримувача безплатне. Оплату приладів можна здійснити будь-яким зручним способом:

 • Оплатити алкотестер по безготівковій оплаті (для цього ми виставимо Вам рахунок на оплату. Для прискорення процедури отримання рахунка на оплату при оформленні замовлення прохання вказати в коментарі код ЄДРПОУ, точну назву організації та контактні дані відповідальної особи)
 • Оплата готівкою при отриманні (в тому числі і кур'єру під час доставляння алкотестера)
 • Оплата при отриманні у відділенні «Нової Пошти»

Ми стараємося працювати швидко та якісно. При підтвердженні замовлення до 15:00 посилка поїде для замовника в цей же день.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_skype Skype icon_email e-mail icon_callback Замовити дзвінок